خدمات حامی کشت ایرانیان 

خدمات حامی کشت

برنج

برنج از مهم ترین غلات و اقلام غذایی جهان است که نیمی از جمعیت جهان، به برنج به عنوان غذای اصلی وابسته هستند. برنج داخلی کشور جواب گوی حجم بالای نیاز داخلی نیست. حامی کشت ایرانیان به منظور برآورده کردن نیاز مردم کشور اقدام به فعالیت در زمینه واردات برنج مرغوب از کشور هند کرده است. برنج هندی گرچه به کیفیت و مرغوبیت برنج ایرانی نیست، ولی این تلاش حامی کشت، گامی کوچک در ایجاد تعادل قیمت در بازار برنج و رفع گوشه ای از نیازهای داخلی مردم کشورمان می باشد.

خدمات حامی کشت

مرغ

این شرکت در طی چند سال اخیر  توانسته در زمینه تأمین مرغ مرغوب مورد نیاز مصرفی خوراکی نیز رضایت مشتریان خود را در سطح کشور جلب نماید.

خدمات حامی کشت

گوشت

حامی کشت ایرانیان فعالیت خود را با واردات گوشت از کشور برزیل به ایران آغاز نمود، و این روند تاکنون نیز ادامه داشته است؛ بطوریکه طی چند سال گذشته منجر به جلب اعتماد مشتریان خود شده است.

خدمات حامی کشت

نهاده های دامی

واردات نهاده های دامی محصولاتی که توسط حامی کشت ایرانیان در این حوزه تأمین می گردد، با دقت بسیار گزینش شده و همه تلاش شرکت تهیه بهترین کالا و با برترین کیفیت است. از جمله این محصولات جو و ذرت است که در فرمول های متراکم غذایی طیور استفاده می شود تا کمبود مواد ازنه آن را جبران کند.